login:
English
 
Home Page / Δημοσία Διαβούλευση Διαχειριστικών Σχεδίων περιοχών ΖΕΠ / Public Consultation for SPA Management Plans / Πρόγραμμα Δημόσιας Διαβούλευσης 2016
Print this page
 
Πρόγραμμα Δημόσιας Διαβούλευσης 2016
 
  Περιοχή ΖΕΠ Ημερομηνία Μέρα Ώρα Κοινότητα/Δήμος Χώρος
1 ΛΙΜΝΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16-Feb Τρίτη 16:00 Ορόκλινη Κοινοτικό Συμβούλιο Βορόκλινης
2 ΦΡΑΓΜΑ ΑΧΝΑΣ 25-Feb Πέμπτη 16:00 Δασάκι Άχνας Κοινοτικό Συμβούλιο Άχνας
3 ΑΓΙΑ ΘΕΚΛΑ-ΛΙΟΠΕΤΡΙ 25-Feb Πέμπτη 19:00 Δήμος Σωτήρας Δημοτικό Θέτρο Σωτήρας
4 ΚΟΣΙΗ-ΠΑΛΛΟΥΡΟΚΑΜΠΟΣ 2-Mar Τετάρτη 16:00 Τρούλλοι Κοινοτικό Συμβούλιο Τρούλλων
5 ΠΟΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΑΖΟΥΣΑΣ 2-Mar Τετάρτη 19:00 Πυργά Αίθουσα Κοινοτικού Συμβουλίου Πυργών Λάρνακας
6 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΤΡΟΟΔΟΥΣ 17-Mar Πέμπτη 15:30 Κέντρο Επισκεπτών Βοτανικού Κήπου Τροόδους Κέντρο Επισκεπτών Βοτανικού Κήπου Τροόδους
7 ΑΤΣΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17-Mar Πέμπτη 19:00 Νικητάρι Κοινοτικό Συμβούλιο Νικηταρίου
8 ΓΚΡΕΜΟΙ ΧΑΝΟΥΤΑΡΙ 22-Mar Τρίτη 16:00 Σαλαμιού περιβαλλοντικό κέντρο
9 ΚΟΙΛΑΔΑ ΔΙΑΡΙΖΟΥ 22-Mar Τρίτη 19:00 Τραχυπέδουλα Καφενίο Αλεξανδρή
10 ΚΟΙΛΑΔΑ ΞΥΛΟΥΡΙΚΟΥ 31-Mar Πέμπτη 16:00 Ζωοπηγή Αίθουσα Ιστορικού Μουσείου Κουμανταρίας
11 ΚΟΙΛΑΔΑ ΛΙΜΝΑΤΗ 31-Mar Πέμπτη 19:00 Λιμνάτης Αίθουσα Κοινοτικού Συμβουλίου Λιμνατίου
12 ΚΑΒΟ ΓΚΡΕΚΟ 6-Apr Τετάρτη 16:00 Αγία Νάπα Αίθουσα Δήμου Αγ. Νάπας
13 ΛΙΜΝH ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 6-Apr Τετάρτη 19:00 Παραλίμνι Δημαρχείο Παραλιμνίου
14 ΠΟΤΑΜΟΣ ΠΕΝΤΑΣΧΟΙΝΟΣ 18-Apr Δευτερα 16:00 Αγιος Θεοδωρος Εθνικόφρονα Σωματεία Αγίου Θεοδώρου Λάρνακας
15 ΑΛΥΚΕΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 18-Apr Δευτερα 19:00 Δήμος Λάρνακας 6ο Όροφο Δημοτικού Μεγάρου στις Φοινικούδες 
16 ΤΖΙΟΝΙΑ 9-May Τετάρτη 17:00 Γούρρη Αίθουσα Σωματείου Ελπίδα Γουρρίου
17 ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ ΜΑΔΑΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 9-May Πέμπτη 19:30 Πολύστυπος Πολιτιστικό Κέντρο Κοινότητας Πολύστυπου
18 ΧΑ ΠΟΤΑΜΙ 17-May Τρίτη 16:00 Πάνω Αρχιμανδρίτα Καφενείο Δημήτρη Μιχαήλ
19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟ ΑΣΠΡΟ-ΠΕΤΡΑ ΡΩΜΙΟΥ 17-May Τρίτη 19:00 Πισσούρι Αίθουσα Θεάτρου Κοινότητας Πισσουρίου 
20 ΠΟΤΑΜΟΣ ΠΑΡΑΜΑΛΙΟΥ 19-May Πέμπτη 18:00 Άγιος Αμβρόσιος Πολιτιστικό Κέντρο Κοινότητας Αγίου Αμβροσίου
21 ΓΚΡΕΜΟΙ ΕΖΟΥΣΑΣ 30-May Δευτέρα 16:00 Χούλου Πολιτιστικό Κέντρο Χούλους
22 ΒΟΥΝΙ ΠΑΝΑΓΙΑΣ 30-May Δευτέρα 19:00 Παναγιά Αίθουσα Κοινοτικού Συμβουλίου Παναγιάς
23 ΑΚΑΜΑΣ 3-Jun Παρασκευή 16:00 Νέο Χωριό Αίθουσα Κοινοτικού Συμβουλίου Νέου Χωριού Πάφου
24 ΚΟΙΛΑΔΑ ΣΑΡΑΜΑ 3-Jun Παρασκευή 19:30 Σίμου Αίθουσα Κοινοτικού Συμβουλίου Σιμου
25 ΦΑΡΑΓΓΙΑ ΑΓΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚ. 4-Jun Σάββατο 9:00 Κρήτου Τέρρα Ταβέρνα Ερωτόκριτος
26 ΔΑΣΟΣ ΠΑΦΟΥ 4-Jun Σάββατο 12:00 Λυσός Πολιτιστικό Κέντρο Λυσού
27 ΚΟΙΛΑΔΑ ΕΖΟΥΣΑΣ 14-Jun Τρίτη 16:00 Επισκοπή Πάφου Κέντρο Περιβαλλοντικής Ενημέρωσης Επισκοπής Πάφου
28 ΦΑΡΟΣ ΚΑΤΩ ΠΑΦΟΥ 14-Jun Τρίτη 19:00 Δήμος  Πάφου Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφου
29 ΞΕΡΟΣ ΠΟΤΑΜΟΣ 15-Jun Τετάρτη 9:00 Κελοκέδαρα Πολιτιστικό Κέντρο Κελοκεδάρων
30 ΕΚΒΟΛΕΣ ΠΟΤΑΜΩΝ ΕΖΟΥΣΑΣ ΞΕΡΟΥ ΔΙΑΡΙΖΟΥ 15-Jun Τετάρτη 12:00 Αχέλεια Κοινοτικό Συμβούλιο Αχέλειας
31 ΔΑΣΟΣ ΠΑΦΟΥ 21-Jun Τρίτη 17:00 Κάμπος Καφενείο Κούλας Πηλαβάκη

 

Σημειώνεται ότι το πρόγραμμα είναι ενδεικτικό και υπόκειται σε συνεχείς αλλαγές ανάλογα με την διαθεσιμότητα των κοινοτήτων κατά τις προκαθορισμένες ημερομηνίες. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 22429444

 
 
 
Copyright © I.A.CO Ltd 2012
Designed and Developed
by NETinfo plc
Site Map | Conditions of Use

Contact Us

Tel: (+) 357 – 22429444
Fax: (+)357 – 22519904
E-mail: info@iaco.com.cy